Konkursu „ Na Zdrowy Styl Życia” o Puchar Przechodni Dyrekcji DPS 12.09.2018 r.

Dn. 12.09.2018 r. w godzinach: 10:00- 12:00 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „ Na Zdrowy Styl Życia” o Puchar Przechodni Dyrekcji DPS ,połączone z poczęstunkiem i występami młodych artystów.

 Do Konkursu zgłoszonych zostało siedmiu kandydatów z całego Domu, którzy spełniali wszystkie warunki konkursu i swoją postawą mogli służyć jako wzór do naśladowania przez innych.

Zwycięzcą i czwartym zdobywcą Pucharu został Pan Stanisław Gąsior, II miejsce zdobył Pan Stanisław z oddziału II PR, III miejsce Pani Katarzyna z oddziału III ŚR.

Dyrekcja DPS wraz z Komisją Konkursowa postanowiła przyznać nagrodę specjalną dla Pana Jerzego Surdykowskiego, który służy pomocą Mieszkańcom DPS i bardzo aktywnie angażuje się w życie Domu. Pozostali kandydaci zostali wyróżnieni.

Podziękowaniem za udział były nie tylko nagrody rzeczowe, ale również  występ młodych artystów- Marleny z Woli Radziszowskiej ( wokal plus flet poprzeczny), Małgosi z Krakowa ( skrzypce) oraz Karima z Maroko ( wokal ).

Na Mieszkańców czekały także kulinarne niespodzianki: szarlotka na rozpoczęcie imprezy i pyszna domowa pizza na zakończenie.

Serdecznie gratulujemy Mieszkańcom udziału w Konkursie oraz wygranych. Swoją postawą zasłużyli na duże uznanie. Foto DPS Helclów.