Wysoki kontrast: Włącz | Wyłącz

Strona główna

„Nie możemy zrobić nic lepszego, aby zapewnić sobie szczęście, jak żyć i umrzeć w służbie ubogim.”
(św. Wincenty a Paulo)

VII Turniej Gier Holowych w DPS Kluzeka pt. "Magiczny Świat Braci Grimm"

W dn. 14 marca 2018 roku REPREZENTACJA ŻEŃSKA naszego Domu : Pani Katarzyna Mielnik, Pani Stanisława Rogoda oraz Pani Agnieszka Pilecka wraz ze swoją trenerką, Panią Katarzyną Żabińską zgłosiła gotowość do walki w Turnieju Gier Holowych, który organizowany był przez zaprzyjaźniony DPS Kluzeka.

Nasze dzielne Panie startowały w trzech konkurencjach :

  1. Kręgle
  2. Klasy
  3. Drzewko szczęścia

Wszystkie z powyższych konkurencji wymagały głównie koordynacji wzrokowo – ruchowej zawodników, celności rzutu oraz umiejętności skupienia uwagi.

Po zagorzałej walce Drużyna Żeńska zajęła TRZECIE miejsce w klasyfikacji drużynowej ogólnej oraz specjalnie wyróżniona została Pani Stanisława Rogoda , która okazała się najcelniejszą uczestniczką zawodów, za co otrzymała Puchar i PIERWSZE miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Po powrocie do Domu na nasze Zawodniczki i Panią Trener czekało powitanie brawami i serdeczne gratulacje od Pracowników Działu Rehabilitacji oraz Mieszkańców Domu.

Wygraną w postaci kawy i pysznych ciasteczek Panie zdecydowały się przekazać dla Mieszkańców Domu, zapraszając do świetlicy na poczęstunek .

Gratulujemy naszej Żeńskiej Drużynie zajęcia III miejsca na podium, Pani Stanisławie za zajęcie I miejsca i uzyskanie tytułu „ Najcelniejszego Zawodnika” oraz Pani Trener Katarzynie z Działu Rehabilitacji , która wspaniale zajmuje się naszymi Zawodnikami i dzięki której nie straszny jest nam żaden turniej