Galerie zdjęć

Podsumowanie spotkań z przedszkolakami, 12.06.2019 r.

W dniu 12.06.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie podsumowujące naszą całoroczną współprace z jednym z krakowskich przedszkoli. To był dla nas czas pełen niezapominanych wrażeń. W ciągu całorocznej pracy udało nam się wspólnie z dziećmi m. in. wykonywać ozdoby związane z przypadającymi świętami, wspólnie śpiewać piosenki i ćwiczyć grę na instrumentach, uczestniczyć w zajęciach z chustą Klanza, spacerować po naszym ogrodzie, malować wspólne obrazy.

Spotkanie „Oaza na równiku”, 05.06.2019 r.

W dniu 05.06.2019 roku w naszym Domu odbyło się spotkanie „Oaza na równiku”, poświęcone prezentacji działalności misyjnej w Afryce. Nasi Mieszkańcy mogli zobaczyć materiały audio- wizualne oraz stroje z tego rejonu świata. Dziękujemy za bardzo interesujące spotkanie. Foto DPS.

"Wiosenna Potańcówka", 29.05.2019 r.

W dniu 29.05.2019 r. w naszym Domu odbyła się „Wiosenna Potańcówka. Wspólnie z nami bawili się studenci z Hiszpanii, którzy goszczą w naszym Domu w ramach Programu Erasmus. Między wspólnymi tańcami mieszkańcy skorzystali z poczęstunku. Zabawa była znakomita! Dziękujemy! Foto DPS.

Koncert "Ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego- nauczmy się żyć obok siebie", 23.05.2019 r.

Jak ten czas szybko biegnie. To już druga rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pomimo tego, świat o nim nie zapomniał. W Krakowie, mieście
pana Zbigniewa, odbywają się koncerty poświęcone artyście. W naszym Domutakże pamiętamy i w skromny sposób uczciliśmy jego nieobecność.  23 maja
odbył się program muzyczny w wykonaniu grupy Wrzos "Ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego- nauczmy się żyć obok siebie", jak śpiewał w jednej

Święto Ogrodów 2019

W dniach 08-09 czerwca 2019 r. odbyło się w naszym Domu kolejne Święto Ogrodów, które cieszyło się dużym zainteresowaniem naszych Mieszkańców, ich rodzin, jak również gości z zewnątrz. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość zobaczyć różnego rodzaju prezentacje:

Koncert „Zaśpiewajmy Razem”,15.05.2019 r.

W dniu 15.05.2019 roku w naszym Domu odbył się zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej koncert „Zaśpiewajmy Razem”. Nasi Mieszkańcy mogli usłyszeć przepięknie interpretacje muzyczne piosenek m.in. Anny Jantar, Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Edith Piaf, Zbigniewa Kurtycza, Katarzyny Sobczyk w wykonaniu pani Diany Kaczor, Grzegorz Brusa oraz pani Magdaleny Rozowicz, laureatki III miejsca 

II Festiwal Gier Narodów Świata w DPS Kluzeka,15.05.2019 r.

W dniu 15.05.2019 roku byliśmy w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Kluzeka 6 na II Festiwalu Gier Narodów Świata. Nasi Mieszkańcy mieli możliwość zagrania z przedstawicielami innych krakowskich Domów Pomocy Społecznej w gry z całego świata m.in. : Culbutto, Carrom, Le passse-trappe. Uczestnicy z zaangażowaniem poznawali nowe gry. Wróciliśmy do naszego Domu pełni pozytywnej energii, bogatsi o nowe doświadczenie. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia. Foto DPS.

Rocznica zamachu na Jana Pawła II,13.05.2019 r.

W dniu 13.05.2019 roku, z okazji przypadającej w ten dzień rocznicy zamachu na życie Jana Pawła II, oglądaliśmy wraz z Mieszkańcami materiały audiowizualne ukazujące osobę Papieża Polaka oraz wspólnie śpiewaliśmy Litanię Loretańską. Foto DPS.