Kolejny etap inwestycji polegającej na przebudowie budynku głównego Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów

          Uprzejmie informuję, że w drugiej połozie czerwca 2019 r. rozpoczną się roboty budowlane polegające na przebudowie pomieszczeń zlokalizowanych na II piętrze w części środkowej budynku głównego Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów. Poza tym rozpoczną się prace polegające na bieżącej konserwacji niektórych pomieszczeń i korytarzy zlokalizowanych w Pawilonie Artystów Seniorów (łazienka na I piętrze w Zespół Pielęgnacyjno-Opiekuńczy nr 9) oraz w budynku głównym DPS (główna klatka schodowa zlokalizowana w prawym skrzydle oraz łazienka, korytarz i kuchnia w Zespół Pielęgnacyjno-Opiekuńczy nr 6).

Ww. roboty budowlane w pomieszczeniach usytuowanych w części środkowej na II piętrze budynku głównego DPS stanowią kontynuację działań zmierzających do dostosowania obiektu do wymogów ochrony przeciwpożarowej oraz zapewnienia łazienek przy pokojach mieszkańców. Pozostałe prace mają na celu utrzymanie w należytym stanie technicznym infrastruktury Domu.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia związane z planowanymi robotami budowlanymi przepraszam i uprzejmie proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.