Praca w DPS

Kandydat na Kucharza / Kucharkę

DYREKTOR

DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ im. L i A HELCLÓW w KRAKOWIE ZATRUDNI

                                               KUCHARZA / KUCHARKĘ

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie zup, dań mięsnych oraz garmażeryjnych zgodnie

z recepturami i jadłospisem;

  • porcjowanie oraz wydawanie posiłków;
  • dbanie o jakość przygotowywanych potraw;
  • wykonywanie poleceń przełożonych.

 Oczekiwanie wobec kandydatów :

  • Wykształcenie gastronomiczne, kierunek kucharz;
  • min. 2 letnie doświadczenie w gastronomii- zbiorowym żywieniu,

przy przygotowywaniu potraw;

  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze;
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zgodne z Regulaminem Wynagradzania w DPS;
  • Praca w systemie zmianowym w godzinach pomiędzy 5 a 18.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV + List Motywacyjny, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych* na adres e-mail: sekretariat@dpshelclow.pl lub

złożenie w sekretariacie Domu Pomocy Społecznej im. L i A Helclów w Krakowie,

 ul. Helclów 2, 31-148 Kraków.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r. ,Nr 101,poz 923 ze zm.”